nauka języka angielskiego dla początkujących

Polecam wszystkim zajęcia prowadzone przez Szkołę Języków Obcych "EDUCO" ze względu na profesjonalizm, fantastyczną atmosferę, ogromne poświęcenie klientowi, w tym indywidualne dopasowanie wygodnego dla klienta terminu z możliwością dojazdu w uzgodnione miejsce.

Agnieszka z Olsztyna

Refrencje

‚‚

‛‛

Firma Fargotex sp. zo.o. może zarekomendować tę szkołę językową jako solidnego i rzetelnego partnera. Educo jest bardzo elastyczne i dostosowuje się do potrzeb naszych pracowników zarówno pod względem organizacji zajęć jak i programu szkolenia.

Fargotex sp.zo.o.: Prezes Zarządu Józef Kosiorek

Refrencje

‚‚

‛‛

Zajęcia charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym oraz profesjonalnym podejściem lektorów do uczniów. Współpraca uczestników kursu przebiega pomyślnie i w atmosferze sprzyjającej nauce, co przełożyło się na osiągnięcie znacznych postępów językowych uczestników szkolenia.

Van Pur sp.zo.o.: Prezes Zarządu Marek Krzystkiewicz

Refrencje

‚‚

‛‛

Kompetencje lektorów, wysoki poziom świadczonych usług, zaangażowanie i potencjał organizacyjny, elastyczne podejście w zakresie godzin i terminów kolejnych lekcji w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością mogę polecić szkołę educo jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Animex S.A.: Dyrektor Zarządzający Przemysław Mikołajczyk

Refrencje

‚‚

‛‛

Na uwagę zasługuje zaangażowanie lektorów ich sumienność i rzetelność oraz wysokie kompetencje, połączone z umiejętnością motywowania i mobilizowania naszych pracowników... Z pełnym przekonaniem rekomendujemy educo, jako dostawcę usług szkoleniowych, który w pełni rozumie potrzeby  klienta i stara się im zawsze sprostać.

Najwyższa Izba Kontroli: Dyrektor Piotr Górny

Refrencje

‚‚

‛‛

Kurs jest prowadzony na wysokim poziomie merytorycznym. Lektorzy posiadają odpowiednie wykształcenie, reprezentują wysoki poziom wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej a także posiadają fachowe przygotowanie i doświadczenie dydaktyczne.Zakres oraz forma prowadzenia kursu spełnia nasze oczekiwania.

Urząd Wojewódzki w Olsztynie: Zastępca Dyrektora Wiesława Raszkowska

Refrencje

‚‚

‛‛

Program kursu jest realizowany w sposób profesjonalny zarówno od strony organizacyjnej jak i metodycznej. Dobór i skuteczność metody, fachowość lektorów, świetny kontakt interpersonalny lektorów z uczestnikami grupy... Polecamy firmę educo jako rzetelnego i dobrego partnera w realizacji programów szkoleniowych.

Europol Gaz S.A.: Kierownik Tłoczni Ireneusz Juchniewicz

Refrencje

‚‚

‛‛

Zajęcia te są prowadzone metodycznie i merytorycznie prawidłowo. Do każdych zajęć osoba prowadząca przygotowuje dużo pomocy i rekwizytów przydatnych i wykorzystywanych w należyty sposób w zajęciach i zabawach z językiem angielskim... Widoczne są efekty pracy u dzieci.

Przedszkole Stokrotka: Dyrektor Krystyna Liberna

Refrencje

‚‚

‛‛

Kompetencje lektorów, wysoki poziom świadczonych usług, zaangażowanie i potencjał organizacyjny oraz elastyczne podejście w zakresie terminów kolejnych lekcji w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością mogę polecić szkołę Educo jako solidnego i wiarygodnego partnera.

ZETO Olsztyn: Prezes Zarządu Zbigniew Władziński

Refrencje

‚‚

‛‛

Dzieci bardzo lubią zajęcia z angielskiego, z entuzjazmem biorą udział w zabawach, grach, piosenkach oraz aktywnościach ruchowych, proponowanych przez doskonale przygotowanych i entuzjastycznie nastawionych do zajęć lektorów. Z chęcią polecamy Centrum Helen Doron jako szkołę specjalizującą się w nauczaniu dzieci...

Przedszkole Szesnastka w Olsztynie: Dyrektor Jolanta Jastrzębska

Refrencje

‚‚

‛‛

Kurs jest prowadzony w sposób rzetelny i profesjonalny. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić merytoryczne przygotowanie nauczycieli, którzy nawiązują bardzo dobry kontakt z uczestnikami kursu, co stanowi ważny aspekt w procesie nauki języków obcych... Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z Educo.

Teatr Lalki i Aktora: Dyrektor Jarosław Antoniuk

Refrencje

‚‚

‛‛

Bardzo lubię chodzić do szkoły "Educo" na język angielski ponieważ uczy nas kompetentna nauczycielka i jest miła atmosfera. Od pół roku uczęszczam do szkoły i przez ten czas zrobiłam duże postępy w nauce języka angielskiego.

 

Monika z Olsztyna

Refrencje

‚‚

‛‛

Do tej szkoły ("Educo") uczęszczam na lekcje j. angielskiego od ponad roku.
Jest tu bardzo przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce. Miła kadra. Elastyczne godziny zajęć, dopasowane do indywidualnych potrzeb kursanta. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.

Irena z Olsztyna

Refrencje

‚‚

‛‛

Szkołę cechuje profesjonalizm w nauczaniu oraz cierpliwość w podejściu do uczących się. Godne uwagi jest, że reprezentowany przez pracujących lektorów zakres wiedzy daje uczniom poczucie, że są w dobrych rękach. Śmiało stwierdzam że pracownicy szkoły są specjalistami w swojej dziedzinie oraz ludźmi o wysokiej kulturze osobistej, co sprzyja miłej, przyjaznej atmosferze.

Alicja z Ostrołęki

Refrencje

‚‚

‛‛

Polecają nas

Kurs językowy w Łomży nauka angielskiego dla firmy Fargotex
Nauka angielskiego dla pracowników firmy w Łomży
angielski dla początkujących nauka języka w firmie dla pracowników
jezyk angielski dla poczatkujacych w firmie w olsztynie
angielski dla poczatkujących nauka mówienia metoda konwersacyjna, callana
metody nauki angielskiego dla firmy nauka mówienia kurs callana
materiały do nauki angielskiego dla dzieci w przedszkolu w bartoszycach
j angielski podstawy dla firmy w Olsztynie szkolenia językowe
metoda callana dla firmy w łomży  praktyczna nauka mówienia po angielsku

 

kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego, nauka języka angielskiego online, darmowe kursy języka angielskiego
darmowe kursy języka angielskiego, szybka nauka języka angielskiego, kursy języka niemieckiego
darmowy kurs języka angielskiego, nauka języka angielskiego w domu, słownik języka angielskiego, kursy języka angielskiego warszawa
kursy języka angielskiego online, nauka języka angielskiego za darmo, samouczek języka angielskiego, darmowy kurs języka angielskiego Olsztyn
kursy języka niemieckiego, nauka języka angielskiego dla początkujących, podstawy języka angielskiego, kursy języka angielskiego online Olsztyn

 

Kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

BEZPŁATNA

LEKCJA

PRÓBNA

Zapisy

Nauka języka angielskiego, angielski dla 7 latka w Olsztynie, angielski dla 6 latka w Olsztynie, angielski dla 5 latka w Olsztynie, angielski dla 4 latka w Olsztynie, angielski dla 3 latka w Olsztynie, angielski dla 8 latka w Olsztynie

Olsztyn, ul. Janowicza 30b/1,

tel. 665 116 910


Łomża, ul. Ks. Janusza I 30,

tel. 512 022 271


Bartoszyce, ul. Kętrzyńska 25b,

tel. 665 116 910

Współpraca

Oddziały

 

Skontaktuj się

Referencje

Właściciel


Educo Jacek Kowalski

ul. Janowicza 30B/1,
10-692 Olsztyn
jacek (at) educo.pl

nr konta bankowego Szkoły:
Citi - Bank Handlowy S.A.
26 1030 0019 0109 8530 0039 1244

Pułtusk, ul. Mickiewicza 35b,

tel.  511 993  020


Ostrołęka, ul. Gen. Maczka 7,

tel. 510 979 998


Zambrów, ul. Łomżyńska 4a,

tel. 512 022 271

Już dziś

zapisz się na kurs

TAGI: Angielski nauka, język angielski dla początkujących, nauka angielskiego dla dzieci, kurs języka angielskiego Olsztyn, lekcje angielskiego, szkoła języka angielskiego olsztyn, angielski od podstaw, intensywny kurs angielskiego, szkoła języków obcych, język angielski nauka, intensywny kurs angielskiego olsztyn, szkoła języków obcych olsztyn, szkoła angielskiego olsztyn, nauka języka angielskiego, Angielski dla Dzieci Olsztyn , Bartoszyce, Pułtusk, Łomża - Kursy Językowe dla Dzieci, Dobry Kurs Językowy, Angielski dla Młodzieży, Angielski dla Dorosłych, Business English, Przygotowanie do egzaminów, Cambridge BEC, ETS: TOEIC, Kurs języka angielskiego dla początkujących Olsztyn, Wakacyjne Kursy  Angielskiego, Kursy języka angielskiego Olsztyn , Intensywny Kurs Niemieckiego Olsztyn,  Kursy języka niemieckiego Olsztyn, angielski Olsztyn, szkoła językowa Olsztyn, szkoły językowe Olsztyn, angielski, angielskiego, kurs angielskiego Olsztyn, język angielski, niemiecki Olsztyn, szkoła języków obcych Olsztyn, korepetycje angielski Olsztyn, kursy językowe Olsztyn, angielski dla dzieci, nauka angielskiego Olsztyn, szkoła angielskiego Olsztyn, angielski dla początkujących, kurs niemieckiego Olsztyn, nauka niemieckiego Olsztyn, niemiecki, język angielski Olsztyn, angielski dla dzieci Olsztyn, szkoła języka angielskiego Olsztyn, kursy angielskiego Olsztyn, kurs języka niemieckiego Olsztyn, jezyk angielski, szkoly jezykowe olsztyn, korepetycje z angielskiego Olsztyn, nauka niemieckiego, szkola jezykowa Olsztyn, kursy języka angielskiego Olsztyn, business English,  certyfikaty Cambridge,  Szkoła w Olsztynie, Kursy, Nauka, Konwersacja, języki obce, nauka języków obcych,