nauka języka angielskiego online

Kompetentni i wytrwali w nauczaniu

indywidualny kurs języka angielskiego online

Educo to renomowana szkoła językowa przyjazna Słuchaczom z wieloletnią tradycją. Języków obcych nauczamy z powodzeniem od 2001 roku. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo dla każdego klienta. Przede wszystkim jednak nasze kursy są skuteczne. Największy nacisk kładziemy na jakość i wysoki poziom nauczania. Dba o to doświadczony metodyk, który monitoruje pracę zespołu, regularnie spotyka się z lektorami oraz wybiera do pracy tylko najlepszych kandydatów. Nauczamy w własnych salach wykładowych wyposażonych w niezbędny sprzęt i pomoce naukowe (miedzy innymi dystrybutory wody mineralnej, kącik kawowy i dziecięcy, biblioteczka anglojęzyczna). Szkolenia i kursy prowadzimy zarówno na terenie szkoły u słuchaczy jak i w budynkach firm i instytucji oraz na konferencjach i wyjazdach szkoleniowych.W przeciągu kilkudziesięciu lat spotkaliśmy niezliczoną liczbę wspaniałych osób, które opuściły naszą szkołę z praktyczną znajomością wybranego języka. Wielu z nich zdało śpiewająco egzaminy, podjęło studia zagraniczne lub zrobiło karierę w międzynarodowej firmie. Jesteśmy oficjalnie wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Corocznie prowadzimy szkolenia językowe dla blisko 1000 słuchaczy na terenie województw: warmińsko - mazurskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Przez cały ten czas doskonalimy swoje umiejętności by jak najlepiej wykonywać swoje usługi. Jesteśmy elastyczni na Państwa potrzeby, służymy radą i pomocą w doborze kursów.

kurs języka angielskiego online

O nas

Otwarci na ludzi i świat

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Staramy się również zainteresować słuchaczy kulturą i obyczajami innych narodowości, zaszczepić w nich chęć poznania krajów, o których się uczą. Pomagamy w  organizacji wyjazdów edukacyjno-językowych, które są połączeniem przyjemności i nauki. Nauka języka w Słonecznej Hiszpanii lub królewskiej Anglii to  co roczne odkrywanie tajemnic związanych z nowymi miejscami.

indywidualny kurs języka angielskiego online

Edu-kuj się z nami

Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto uczyć się języków w Educo polecamy kontakt z jednym z naszych oddziałów. Wierzymy, że nie ma jednej Metody nauki dobrej dla wszystkich bez względu na wiek, potrzeby i osobiste preferencje. Zaletą Naszej Szkoły jest to, że wszystkie Metody nauczania oferowane przez szkołę można poznać na miejscu również w ramach bezpłatnych lekcji próbnych i wybrać tą, która najbardziej nam odpowiada. Oferujemy bezpłatny test kwalifikacyjny, który pozwala określić poziom zaawansowania językowego. W naszych szkołach językowych czekają na Ciebie przyjaźni i kompetentni lektorzy, pyszna kawa i herbata, komfortowe wnętrza. Nasi słuchacze mogą w razie nieobecności na zajęciach odrabiać je w innych grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania. Nasza oferta obejmuje języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski oraz francuski. Oferujemy jasne zasady zapisów, przystępne ceny, a także bardzo korzystne systemy płatności oraz rabaty dostępne dla wszystkich kursantów.

Nowoczesne metody - oferujemy nowoczesne, najskuteczniejsze metody nauczania (Metoda Tradycyjna, Metoda konwersacyjna - Direct Method for English, Metoda Educo KIDS, Metoda Kikus). To Ty wybierasz i uczysz się metodą, która najbardziej Ci odpowiada,

 

Elastyczny czas nauki - Maksymalizujemy czas nauki naszych studentów do ich możliwości.

Lektor organizuje pracę tak, aby zapewnić zróżnicowaną interakcję w trakcie zajęć, dzięki czemu słuchacze maksymalnie wykorzystują czas podczas lekcji. Lektor systematycznie wzbogaca podręcznik ciekawymi, dostosowanymi do poziomu materiałami dodatkowymi, motywuje słuchaczy i systematycznie sprawdza ich postępy (regularne powtórki, prace domowe, testy okresowe i końcowe).

 

Bezpłatny e-learning - Nasze kursy wzbogacamy dodatkowo o możliwość bezpłatnego poszerzania wiedzy poprzez e-learning. Zapraszamy słuchaczy kursów językowych prowadzonych w oparciu o podręcznik English designed with Direct Method oraz Educo KIDS do skorzystania z kursu e-learningowego na platformie online, kurs taki jest doskonałym uzupełnieniem nauki w szkole językowej.

 

Dostęp do Wi - Fi. Nasi Słuchacze mogą bezpłatnie korzystać z własnych komputerów, tabletów, smartfonów i telefonów komórkowych z dostępem do Internetu przez sieć Wi-Fi szkoły na terenie naszych placówek. Można wykorzystać przerwy na surfowanie po Internecie lub na ćwiczenia e-learningowe podnoszące umiejętności.

 

 

Mówienie w praktyce. Nauczymy Cię swobodnie porozumiewać się w wybranym języku obcym – mówić płynnie, pisać bez błędów, czytać i słuchać ze zrozumieniem. Nasz autorski system polega na połączeniu metod Communicative (komunikatywnej), Functional (funkcjonalnej), Grammar-Translation (gramatyczno-tłumaczeniowej), Audio-Visual (audio-wizualnej) oraz Total Physical Response (TPR).

 

Realne płatności. Dołączając do danej grupy płacisz tylko za lekcje, które będziesz realizować do końca kursu w tej grupie w dogodnych dla Ciebie ratach lub opłacając kurs jednorazowo. Klienci uczący się indywidualnie oraz firmy i instytucje które szkolimy mogą odwoływać lub przekładać zajęcia do 24h przed ich zaplanowanym terminem - osoby te ponoszą koszty tylko za zajęcia w których brali udział w danym miesiącu. Możliwe jest także uzgadnianie nowych nie planowanych wcześniej zajęć.

 

Możliwość rezygnacji. Szkoła rozumie potrzeby słuchaczy i akceptuje rezygnacje z kursów i szkoleń złożone w formie pisemnej lub przesłane mailem do sekretariatu szkoły. W takim wypadku nie naliczamy opłat za kolejne raty kursu lub zwracamy pozostałe do wykorzystania środki w przypadku wpłaty jednorazowej za kurs.

 

Zniżki, rabaty oraz umowy szkoleniowe. Przejrzysty system zniżek i rabatów stosowany przez naszą szkołę językową, oraz gwarancję nauki i możliwość rezygnacji z kursu w dowolnym momencie potwierdzone w umowie podpisywanej ze słuchaczem wraz ze zwrotem nadpłaconych pieniędzy potwierdzają nasze 15 letnie doświadczenie na rynku usług szkoleniowych to pewność i niezawodność współpracy. Wystawiamy faktury oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu.

 

System powtórek.  Każdą nową lekcję rozpoczynamy od powtórzenia materiału i jego utrwalenia w pamięci naszych klientów, materiał może być również powtarzany przez nich w domu przy wykorzystaniu podręcznika, płyt z nagraniami zajęć czy utrwalających ćwiczeń e-learningowych. Wszystkie te elementy tworzą spójny system ułatwiający i przyspieszający naukę danego języka.

 

Faktury elektroniczne i przelewy. Każdy nasz klient dostaje informacje o płatności drogą mailową wraz z podanym rachunkiem bankowym do przelewu oraz kwotą opłaty za naukę. Płatności można dokonywać elektronicznie - przelewem lub gotówkowo w biurze szkoły. Szkoła wystawia faktury VAT i przesyła je do klientów również drogą elektroniczną.

 

Certyfikaty językowe, egzaminy, testy i zaświadczenia. Jesteśmy prywatną placówką oświatową, nasze zaświadczenia językowe potwierdzają zdobyte lub posiadane kwalifikacje językowe. Przygotowujemy dzieci do egzaminów: szóstoklasisty, gimnazjalnych oraz młodzież do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Prowadzimy kursy języka angielskiego przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), TOEFL® oraz IELTS™. Przygotujesz się u nas także do egzaminów z języka niemieckiego –WiDaF lub Goethe Institut oraz do egzaminów DELE z języka hiszpańskiego.

 

Bezpłatna lekcja próbna. Posiadamy sprawdzone mechanizmy rekrutacji. Kompleksowo sprawdzimy poziom zaawansowania językowego przez zapisaniem klienta na kurs - prócz testu kwalifikującego na dany poziom zaawansowania, prowadzimy także rozmowy kwalifikacyjne jak i bezpłatne lekcje pokazowe. Program i harmonogram szkoleń dopasowujemy do państwa wymagań i oczekiwań. Dopasowujemy dni i godziny zajęć do Państwa możliwości czasowych.

Kawa, herbata i woda mineralna bezpłatnie dla naszych klientów - Poczuj się jak w domu. Aby poprawić koncentrację i zwiększyć swój potencjał intelektualny, wypij przed zajęciami kawę lub herbatę. Pragnienie możesz ugasić też wodą mineralną. Kącik kawowy to również miejsce gdzie kwitnie życie towarzyskie przed zajęciami i na przerwach.

 

Profesjonalni lektorzy. Zatrudniamy doświadczonych filologów zaangażowanych w prowadzone zajęcia i stale doskonalących swoje umiejętności. Każda lekcja jest przemyślana i zaplanowana, zawiera stałe elementy takie jak: powtórka materiału, angażująca Słuchaczy prezentacja nowego materiału oraz ćwiczenie nowych struktur/słownictwa w mówieniu. Lektorzy kładą nacisk na mówienie, Słuchacze biorą udział m.in. w dyskusjach i scenkach symulujących sytuacje z życia codziennego. Lektor uważnie nadzoruje i wspiera pracę słuchaczy w parach/grupach i stosuje zróżnicowane metody poprawiania błędów.

 

 

17 lat doświadczenia. Przez ponad 17 lat wnikliwie obserwowaliśmy, jakie błędy są najczęściej popełniane w organizacji i nauczaniu języków obcych i które metody są najbardziej skuteczne dla konkretnej osoby. Zbieraliśmy także doświadczenia i opinie po to aby przygotować kurs „szyty na miarę”, który będzie odpowiadać dokładnie na Twoje potrzeby. Regularnie wyciągamy wnioski na podstawie własnych doświadczeń oraz uwag słuchaczy, które zbieramy przeprowadzając ankiety dotyczące naszej pracy. Zapewniamy ciągłość nauki, konsultacje metodyczne oraz wszelką informację i pomoc w nauce wybranego przez Ciebie języka.

Odwiedź nas i przekonaj się, że nauka języków może być niezwykle przyjemna!

indywidualny kurs języka angielskiego online

Certyfikaty szkoły

Poniżej przedstawiamy część naszych atutów:

 

kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego, nauka języka angielskiego online, darmowe kursy języka angielskiego
darmowe kursy języka angielskiego, szybka nauka języka angielskiego, kursy języka niemieckiego
darmowy kurs języka angielskiego, nauka języka angielskiego w domu, słownik języka angielskiego, kursy języka angielskiego warszawa
kursy języka angielskiego online, nauka języka angielskiego za darmo, samouczek języka angielskiego, darmowy kurs języka angielskiego Olsztyn
kursy języka niemieckiego, nauka języka angielskiego dla początkujących, podstawy języka angielskiego, kursy języka angielskiego online Olsztyn

 

Kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

BEZPŁATNA

LEKCJA

PRÓBNA

Zapisy

Nauka języka angielskiego, angielski dla 7 latka w Olsztynie, angielski dla 6 latka w Olsztynie, angielski dla 5 latka w Olsztynie, angielski dla 4 latka w Olsztynie, angielski dla 3 latka w Olsztynie, angielski dla 8 latka w Olsztynie

 

Olsztyn, ul. Janowicza 30b/1,

tel. 665 116 910


Łomża, ul. Ks. Janusza I 30,

tel. 512 022 271


Bartoszyce, ul. Kętrzyńska 25b,

tel. 665 116 910

Współpraca

Oddziały

 

Skontaktuj się

Referencje

Właściciel


Educo Jacek Kowalski

ul. Janowicza 30B/1,
10-692 Olsztyn
jacek (at) educo.pl

nr konta bankowego Szkoły:
Citi - Bank Handlowy S.A.
26 1030 0019 0109 8530 0039 1244

Pułtusk, ul. Mickiewicza 35b,

tel.  511 993  020


Ostrołęka, ul. Gen. Maczka 7,

tel. 510 979 998


Zambrów, ul. Łomżyńska 4a,

tel. 512 022 271

Już dziś

zapisz się na kurs

TAGI: Angielski nauka, język angielski dla początkujących, nauka angielskiego dla dzieci, kurs języka angielskiego Olsztyn, lekcje angielskiego, szkoła języka angielskiego olsztyn, angielski od podstaw, intensywny kurs angielskiego, szkoła języków obcych, język angielski nauka, intensywny kurs angielskiego olsztyn, szkoła języków obcych olsztyn, szkoła angielskiego olsztyn, nauka języka angielskiego, Angielski dla Dzieci Olsztyn , Bartoszyce, Pułtusk, Łomża - Kursy Językowe dla Dzieci, Dobry Kurs Językowy, Angielski dla Młodzieży, Angielski dla Dorosłych, Business English, Przygotowanie do egzaminów, Cambridge BEC, ETS: TOEIC, Kurs języka angielskiego dla początkujących Olsztyn, Wakacyjne Kursy  Angielskiego, Kursy języka angielskiego Olsztyn , Intensywny Kurs Niemieckiego Olsztyn,  Kursy języka niemieckiego Olsztyn, angielski Olsztyn, szkoła językowa Olsztyn, szkoły językowe Olsztyn, angielski, angielskiego, kurs angielskiego Olsztyn, język angielski, niemiecki Olsztyn, szkoła języków obcych Olsztyn, korepetycje angielski Olsztyn, kursy językowe Olsztyn, angielski dla dzieci, nauka angielskiego Olsztyn, szkoła angielskiego Olsztyn, angielski dla początkujących, kurs niemieckiego Olsztyn, nauka niemieckiego Olsztyn, niemiecki, język angielski Olsztyn, angielski dla dzieci Olsztyn, szkoła języka angielskiego Olsztyn, kursy angielskiego Olsztyn, kurs języka niemieckiego Olsztyn, jezyk angielski, szkoly jezykowe olsztyn, korepetycje z angielskiego Olsztyn, nauka niemieckiego, szkola jezykowa Olsztyn, kursy języka angielskiego Olsztyn, business English,  certyfikaty Cambridge,  Szkoła w Olsztynie, Kursy, Nauka, Konwersacja, języki obce, nauka języków obcych,