Tanie i skuteczne kursy języka angielskiego w Olsztynie, Łomży, Bartoszycach, Zambrowie

Nasz  zespół:

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to wyłącznie zaangażowani nauczyciele, którzy posiadają pełne kwalifikacje językowe oraz metodyczne. Pochodzą z Polski, ale także innych krajów, takich jak: Irlandia, Szkocja, Anglia, USA, Niemcy oraz Kanada. Cały nasz zespół liczy kilkudziesięciu lektorów osób. Pragniemy także zaznaczyć, że współpracujemy tylko z ambitnymi nauczycielami, którzy regularnie dokształcają się oraz wzbogacają swój warsztat, aby możliwie najskuteczniej przekazać swoją wiedzę uczniom Educo.

Lektor języka angielskiego w Łomży Olsztynie bartoszycach

Wybrani lektorzy języka angielskiego oraz native speakers:

Jestem przyjazną, otwartą i uśmiechniętą lektorką języka angielskiego, która kocha łączyć przyjemne z pożytecznym. Cechuje mnie odpowiedzialność i profesjonalizm w każdej sferze mojego życia. Uwielbiam stały kontakt z ludźmi, dlatego mój zawód przynosi mi pełnię satysfakcji zawodowej i osobistej. Od lat uczę języka angielskiego, w przeszłości - za granicą a teraz już w kraju. Od początku dawało mi to poczucie spełnienia i szczęścia, gdyż w życiu kieruje się zasadą, że "najlepszą inwestycją jest inwestycja w samego siebie". W pracy najbardziej motywuje mnie szeroki uśmiech moich kursantów i radość, jaką odczuwam, kiedy odnoszą oni swoje mniejsze i większe sukcesy w nauce języka angielskiego. Uwielbiam "zarażać" ludzi swoją pasją i dzielić się pozytywnym nastawieniem do życia z innymi.

kursy języka angielskiego

Magdalena

Kalicka

język angielski

Przygodę z nauczaniem języków obcych zaczęłam kilkanaście lat temu i z powodzeniem robię to do dziś. Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej i specjalizuję się w kształceniu zwłaszcza języka angielskiego na wszystkich poziomach i w różnych grupach wiekowych. Przez kilka lat pracowałam jako wykładowca języka angielskiego w Akademii Humanistycznej w Pułtusku oraz w jej filii w Londynie. Prowadziłam również zajęcia w ramach wielu programów edukacyjnych dla pracowników firm i urzędów. Jednak atmosfera na moich zajęciach jest dość luźna, a niekiedy obfitująca w zabawne sytuacje, ponieważ nauka wcale nie musi być nudna ani męcząca. Moje hobby? - oprócz języków obcych - aranżacja wnętrz, perfumiarstwo, Tai Chi, Hard Rock i muzyka filmowa oraz literatura SF i kryminały Agathy Christie.

kursy języka angielskiego

Katarzyna

Folańska

język angielski

Największą radość sprawia mi kontakt z ludźmi i nauczanie języka angielskiego. Praca, którą wykonuję, łączy w sobie te dwa elementy. Zajęcia prowadzę w każdej grupie wiekowej. Największą satysfakcję sprawiają mi postępy moich studentów. Dnia nie wyobrażam sobie bez porannej kawy i uśmiechu.

kursy języka angielskiego

Joanna

Mieczkowska

język angielski

Od zawsze pasjonowała mnie nauka języków obcych. Językiem, który stał się mi najbliższy jest język angielski. Pasję do przekazywania innym swojej wiedzy odziedziczyłam po Tacie, który przez wiele lat był nauczycielem. Praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji. A radość z widocznych efektów jest nieoceniona :). W wolnym czasie lubię czytać; przyjemność sprawia mi też gotowanie, a zwłaszcza próbowanie nowych przepisów.

kursy języka angielskiego

Joanna

Jarmołkowicz

język angielski

Język angielski uważam za klucz do mnóstwa przygód czekających na całym świecie. Przez dwa lata mieszkałam w Australii, gdzie zdobyłam certyfikat dojrzałości. Codzienny kontakt z angielskojęzycznym środowiskiem pomógł mi odkryć co może sprawiać studentom kłopoty podczas komunikacji z rodzimymi użytkownikami angielskiego poza szkołą. Uczenie się innych języków obcych jest moją pasją i pozwala mi wczuć się w sytuację studentów podczas nauczania. W moich lekcjach staram się przekazywać wiedzę jak najbardziej praktyczną i pomagać studentom zdobywać pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Pragnę nauczać również mojego ojczystego języka, którym jest język czeski.

kursy języka angielskiego

Andrea

Zachova

native speaker - język angielski, język czeski

Nauczanie to moja pasja i sposób na życie. Uczę grupy na rożnym poziomie zaawansowania i w rożnym przedziale wiekowym. Jestem radosna i optymistycznie nastawiona do życia i ludzi. Posiadam niespożytą energię i temperament, a swoja osobowością i uśmiechem potrafię zmobilizować do nauki każdego:).

kursy języka angielskiego

Zofia

Olszowa-Korsak

język angielski

Nic tak nie poszerza horyzontów, jak nauka języka obcego. Nic tak bardzo nie uskrzydla, jak własne małe sukcesy na tym polu. Nic też bardziej nie odmładza, jak powrót do szkoły. :-).   Lubię pływać kajakiem. Dużo czytam, lubię zwierzęta, szczególnie psy.

kursy języka angielskiego

Agnieszka

Łukaszewicz

język angielski, język niemiecki

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Jako nauczyciel języka angielskiego pracuję od kilku lat przez cały czas doskonaląc swoje umiejętności oraz zdobywać nowe doświadczenia. Język angielski jest moją pasją, która pozwala mi komunikować się z innymi bez względu na pochodzenie, podobnie jak nauczanie, gdyż lubię pracować z ludźmi, co jest niezwykle ciekawą przygodą i cennym doświadczeniem. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, czytać książki - szczególnie biografie, podziwiać piękno Warmii i Mazur oraz spotykać się z przyjaciółmi.

kursy języka angielskiego

Małgorzata

Witkowska

język angielski

Uczę angielskiego od ponad 10 lat. Obserwowanie językowych postępów moich uczniów sprawia mi dużą przyjemność i satysfakcję a zarazem jest to dla mnie okazja, żeby poznać fajnych ludzi. Ponieważ moją pasją są również muzyka, film i literatura przekazywaną wiedzę staram się popierać przykładami z tych właśnie dziedzin. Zawsze staram się zarazić kursantów swoją pasją do nauki angielskiego. W nauczania pomaga mi entuzjazm, cierpliwość, kreatywność i pozytywne podejście do innych.

kursy języka angielskiego

Iwona

Cybulska

język angielski

My journey with English begun at the age of 10 after I had moved to the Australian shores. In Sydney, I finished my High School, passed the HCS exam and graduated from University Of Western Sydney. My lessons are based on conversations using the direct method with big emphasis on correct pronunciation. I often diversify my classes through the use of language games, video materials and additional interesting topics. I also specialise in “Business English” as well as preparing students for foreign visa tests. My sessions are run in fun and energetic manner which makes learning English a pleasurable experience.

kursy języka angielskiego

Mateusz

Stępniewski

native speaker - język angielski

 

kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego, nauka języka angielskiego online, darmowe kursy języka angielskiego
darmowe kursy języka angielskiego, szybka nauka języka angielskiego, kursy języka niemieckiego
darmowy kurs języka angielskiego, nauka języka angielskiego w domu, słownik języka angielskiego, kursy języka angielskiego warszawa
kursy języka angielskiego online, nauka języka angielskiego za darmo, samouczek języka angielskiego, darmowy kurs języka angielskiego Olsztyn
kursy języka niemieckiego, nauka języka angielskiego dla początkujących, podstawy języka angielskiego, kursy języka angielskiego online Olsztyn

 

Kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

BEZPŁATNA

LEKCJA

PRÓBNA

Zapisy

Nauka języka angielskiego, angielski dla 7 latka w Olsztynie, angielski dla 6 latka w Olsztynie, angielski dla 5 latka w Olsztynie, angielski dla 4 latka w Olsztynie, angielski dla 3 latka w Olsztynie, angielski dla 8 latka w Olsztynie

Olsztyn, ul. Janowicza 30b/1,

tel. 665 116 910


Łomża, ul. Ks. Janusza I 30,

tel. 512 022 271


Bartoszyce, ul. Kętrzyńska 25b,

tel. 665 116 910

Współpraca

Oddziały

 

Skontaktuj się

Referencje

Właściciel


Educo Jacek Kowalski

ul. Janowicza 30B/1,
10-692 Olsztyn
jacek (at) educo.pl

nr konta bankowego Szkoły:
Citi - Bank Handlowy S.A.
26 1030 0019 0109 8530 0039 1244

Pułtusk, ul. Mickiewicza 35b,

tel.  511 993  020


Ostrołęka, ul. Gen. Maczka 7,

tel. 510 979 998


Zambrów, ul. Łomżyńska 4a,

tel. 512 022 271

Już dziś

zapisz się na kurs

TAGI: Angielski nauka, język angielski dla początkujących, nauka angielskiego dla dzieci, kurs języka angielskiego Olsztyn, lekcje angielskiego, szkoła języka angielskiego olsztyn, angielski od podstaw, intensywny kurs angielskiego, szkoła języków obcych, język angielski nauka, intensywny kurs angielskiego olsztyn, szkoła języków obcych olsztyn, szkoła angielskiego olsztyn, nauka języka angielskiego, Angielski dla Dzieci Olsztyn , Bartoszyce, Pułtusk, Łomża - Kursy Językowe dla Dzieci, Dobry Kurs Językowy, Angielski dla Młodzieży, Angielski dla Dorosłych, Business English, Przygotowanie do egzaminów, Cambridge BEC, ETS: TOEIC, Kurs języka angielskiego dla początkujących Olsztyn, Wakacyjne Kursy  Angielskiego, Kursy języka angielskiego Olsztyn , Intensywny Kurs Niemieckiego Olsztyn,  Kursy języka niemieckiego Olsztyn, angielski Olsztyn, szkoła językowa Olsztyn, szkoły językowe Olsztyn, angielski, angielskiego, kurs angielskiego Olsztyn, język angielski, niemiecki Olsztyn, szkoła języków obcych Olsztyn, korepetycje angielski Olsztyn, kursy językowe Olsztyn, angielski dla dzieci, nauka angielskiego Olsztyn, szkoła angielskiego Olsztyn, angielski dla początkujących, kurs niemieckiego Olsztyn, nauka niemieckiego Olsztyn, niemiecki, język angielski Olsztyn, angielski dla dzieci Olsztyn, szkoła języka angielskiego Olsztyn, kursy angielskiego Olsztyn, kurs języka niemieckiego Olsztyn, jezyk angielski, szkoly jezykowe olsztyn, korepetycje z angielskiego Olsztyn, nauka niemieckiego, szkola jezykowa Olsztyn, kursy języka angielskiego Olsztyn, business English,  certyfikaty Cambridge,  Szkoła w Olsztynie, Kursy, Nauka, Konwersacja, języki obce, nauka języków obcych,